TOP BIURO PODRÓŻY

TOP Biuro Podróży zostało założone przez Rolfa Mathiasa Decker w czerwcu 1999 roku. Biuro posiada zezwolenie numer 0044 na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie organizowania imprez turystycznych i pośredniczenia na zlecenie klientów w zawieraniu umów o świadczenie usług turystycznych wydanego przez Wojewodę Lubuskiego w Gorzowie Wlkp.

Posiada gwarancję ubezpieczeniową Towarzystwa Ubezpieczeń Europa S.A  o numerze  GT 285/2018.

 
 

 

TOP Biuro Podróży jest oficjalnym przedstawicielem największych organizatorów turystyki w Europie: Thomas Cook, TUI, DER Touristik, FTI Touristik, 5 vor Flug, LMX, BigXtra, Schauinsland, Oger Tours i innych organizatorów niemieckich oraz polskich: TUI, Neckermann, Rainbow Tours, Almatur itd.
Jesteśmy jednym z największych w Polsce sprzedawców oferty Last Minute.

 

Ściśle współpracujemy z niemieckim Biurem Podróży. Dzięki temu nasze oferty poszerzają się o mniejsze niemieckie biura, organizujące wypoczynek zagraniczny. Daje to możliwość porównania cen i zaproponowanie klientowi ofert, które spełniają jego oczekiwania  i wymagania.

Nasi klienci to osoby, które szukają wypoczynku w egzotycznych krajach, na ciepłych plażach czy też czynnie, w górach, uprawiając sporty zimowe. Nasza oferta spełni oczekiwania również tych, którzy pragną zwiedzić najciekawsze zabytki europejskich i światowych metropolii oraz poznać historię i kulturę.
Proponujemy wycieczki lotnicze z polskich i niemieckich portów lotniczych, hotele w każdym standardzie gwiazdkowym, z wyżywieniem lub bez wyżywienia, w zależności od potrzeb klientów. Dla osób, które wolą podróżować własnym środkiem lokomocji, proponujemy szereg ofert z katalogów z dojazdem własnym.
W ofercie posiadamy również bilety lotnicze , wynajem samochodów w każdym miejscu na świecie oraz ubezpieczenia turystyczne.

Pragniemy aby wszystkie wycieczki były dla naszych klientów niezapomnianym przeżyciem i spełnieniem marzeń, a naszą dewizą jest:

"Zadowolony klient to najlepsza i najtańsza reklama dla biura."

Regulamin transferu

1. Jeśli koszt imprezy nie przekroczy 2000 €  istnieje możliwość wykupienia transferu na lotniska do Berlina lub Poznania w dwie strony w kwocie 760 zł .
 
2. Koszt imprezy powyżej 2000 €, cena transferu 500 zł.
 
3. Przy imprezie, której koszt przekracza 5000 €, transfer gratis.
 
4. Usługa obejmuje wyjazdy z Gorzowa Wlkp., ewentualny dojazd z okolicznych miejscowości to, koszt od 50 zł do 100 zł.

 

Nasi pracownicy

Maria Rita Bok

Wioletta Płoszczyńska

Beata Kubiaczyk