TOP BIURO PODRÓŻY

TOP Biuro Podróży zostało założone przez Rolfa Mathiasa Decker w czerwcu 1999 roku. Biuro posiada zezwolenie numer 0044 na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie organizowania imprez turystycznych i pośredniczenia na zlecenie klientów w zawieraniu umów o świadczenie usług turystycznych wydanego przez Wojewodę Lubuskiego w Gorzowie Wlkp.

Posiada gwarancję ubezpieczeniową Towarzystwa Ubezpieczeń Europa S.A  o numerze  GT 277/2020.

 
 

 

TOP Biuro Podróży jest oficjalnym przedstawicielem największych organizatorów turystyki w Europie: TUI, DER Touristik, FTI Touristik, 5 vor Flug, LMX, BigXtra, Schauinsland Reisen  i innych organizatorów niemieckich oraz polskich: TUI, Rainbow Tours, Almatur, Nekera, itd.

Jesteśmy jednym z największych w Polsce sprzedawców oferty Last Minute.

 

Ściśle współpracujemy z niemieckim Biurem Podróży. Dzięki temu nasze oferty poszerzają się o mniejsze niemieckie biura, organizujące wypoczynek zagraniczny. Daje to możliwość porównania cen i zaproponowanie klientowi ofert, które spełniają jego oczekiwania  i wymagania.

Nasi klienci to osoby, które szukają wypoczynku w egzotycznych krajach, na ciepłych plażach czy też czynnie, w górach, uprawiając sporty zimowe. Nasza oferta spełni oczekiwania również tych, którzy pragną zwiedzić najciekawsze zabytki europejskich i światowych metropolii oraz poznać historię i kulturę.
Proponujemy wycieczki lotnicze z polskich i niemieckich portów lotniczych, hotele w każdym standardzie gwiazdkowym, z wyżywieniem lub bez wyżywienia, w zależności od potrzeb klientów. Dla osób, które wolą podróżować własnym środkiem lokomocji, proponujemy szereg ofert z katalogów z dojazdem własnym.
W ofercie posiadamy również bilety lotnicze , wynajem samochodów w każdym miejscu na świecie oraz ubezpieczenia turystyczne.

Pragniemy aby wszystkie wycieczki były dla naszych klientów niezapomnianym przeżyciem i spełnieniem marzeń, a naszą dewizą jest:

"Zadowolony klient to najlepsza i najtańsza reklama dla biura."

Regulamin transferu

1. Istnieje możliwość wykupienia transferu na lotniska do Berlina lub Poznania.
 
 

 

Nasi pracownicy

Maria Rita Bok

Wioletta Płoszczyńska

Beata Kubiaczyk

 

Nowa odsłona biura, zmieniamy się na wiosnę, świeżo po malowaniu. Zapraszamy.  

 

Przykład vouchera podarunkowego
Regulamin Voucherów Podarunkowych nabytych w TOP Biuro Podróży sp. zo.o.