Infolinia
+48 95 728 90 00

Tel: +48 95 728 90 04 / Fax: +48 95 728 90 03

66-400 Gorzów Wlkp, ul. Mostowa 13/2
e-mail: top@top.provector.pl

poniedziałek - piątek: 9.00 - 18.00

sobota: 10.00 - 14.00

Oferty dnia
na Facebook'u

Last Miniute / First Minute / All Inclusive

Chcesz poznać aktualną ofertę?
Nie masz czasu żeby godzinami
kartkować katalog w biurze?
Odwiedź naszego Facebook'a.

Sprawdź

Ubezpieczenie wyjazdu zagranicznego w Gorzowie Wlkp.

 

Ubezpieczenie na wyjazd zagraniczny – pomyśl zanim wyjedziesz – porady

BP TOP z Gorzowa Wlkp.

 

Marząc  o  urlopie za granicą, planujemy, gdzie pojechać, jak dojechać do celu, co zobaczyć, sprawdzamy pogodę, bezpieczeństwo na miejscu i obliczamy koszt takiego pobytu. Dopinamy wszystkie szczegóły, bo to czas bezcenny, który ma nas zrelaksować i pozwolić zapomnieć o troskach.

Nie planujemy, że będąc za granicą ulegniemy wypadkowi lub się rozchorujemy, a niestety takie zdarzenie może zaistnieć i skutecznie pokrzyżować nam plany urlopowe. Każde nieszczęśliwe zdarzenie na miejscu, poza stresem i koniecznością zrewidowania planów, zmusić nas do poniesienia dodatkowych kosztów np. kosztów wizyty u lekarza, szpitala czy kosztów transportu medycznego.

Nie znając kosztów nawet niewielkich usług medycznych na miejscu, nie możemy założyć, że dodatkowe 100 euro w budżecie wakacyjnym załatwi sprawę. Możemy być bardzo zdziwieni faktem, że na przykład 1 dzień pobytu w szpitalu w Austrii na oddziale intensywnej opieki medycznej, może przekroczyć 1000,00Euro. Na tego typu wydatki nikt nie może się przygotować.

Jest proste i mało kosztowne rozwiązanie takiego problemu, które zawsze proponujemy Naszym Klientom w Gorzowie Wlkp. tj. polisa ubezpieczeniowa od kosztów leczenia w Towarzystwie Ubezpieczeń EUROPA czyli ubezpieczenie na wyjazd zagraniczny, które kosztuje 5-7 zł dziennie, a zadziała w chwili, gdy będziemy tego potrzebowali. Zawsze możesz ją kupić w Naszym biurze w Gorzowie Wlkp.

Towarzystwo Ubezpieczeń EUROPA, po zgłoszeniu zdarzenia, pokryje koszty wizyty lekarza, zleconych badań, hospitalizacji oraz pokryje koszty transportu medycznego, bez dodatkowego obciążania naszego budżetu.

Jakie ubezpieczenie podróży będzie optymalne?

Jeśli jesteś osobą, która spędza urlop stacjonarnie, nie uprawia sportów wysokiego ryzyka i nie choruje przewlekle, możesz wykupić ubezpieczenie standardowe KL i NNW, którego suma w każdym wypadku wystarczy na transport medyczny do kraju (ok. 30tys – 40tys Euro).

Jeśli jesteś osobą aktywną, nurkujesz, uprawiasz surfing, czy kolarstwo górskie, standardowe ubezpieczenie już nie wystarczy. Również chorzy przewlekle powinni zgłosić ten fakt agentowi, który zaproponuje ubezpieczenie kosztów leczenia wynikające z zaostrzenia się następstw chorób przewlekłych.

Wybór ubezpieczenia zależy od naszych oczekiwań i od tego do jakiej kwoty chcemy, aby Towarzystwo Ubezpieczeń pokryło koszty leczenia, jakiego świadczenia NNW się spodziewamy i czy chcemy mieć ochronę ubezpieczeniową z tytułu OC. Sprawdź zanim zaryzykujesz wyjazd turystyczny bez ubezpieczenia na wyjazd zagraniczny

Konsekwencje braku ubezpieczenia podróży

Kwestia ubezpieczenia podróżnego na wyjazd zagraniczny jest niejednokrotnie całkowicie pomijana. Bardzo często w Biurze Podróży TOP w Gorzowie Wlkp. słyszymy: „przecież jestem zdrowy, nic mi się nie stanie, po co ponosić dodatkowe koszty?”

Odpowiedź jest jedna, dla własnego spokoju, po to żeby wymarzony urlop nie stał się koszmarem.

Co jakiś czas słyszymy w mediach informacje, że zrozpaczona rodzina zbiera pieniądze na ściągnięcie bliskich, poszkodowanych w trakcie wyjazdu zagranicznego, a nie posiadających żadnego ubezpieczenia lub posiadających niewystarczające.

Unikajmy takich zdarzeń i cieszmy się czasem z Bliskimi, podziwiajmy uroki miejsc, które odwiedzamy, smakujmy egzotycznych potraw. Nasze bezpieczeństwo i spokój naprawdę niewiele kosztują, zajrzyj do ubezpieczenia na wyjazd zagraniczny

 

współpraca