Infolinia
+48 95 728 90 00

Tel: +48 95 728 90 04 / Fax: +48 95 728 90 03

66-400 Gorzów Wlkp, ul. Mostowa 13/2
e-mail: top@top.provector.pl

poniedziałek - piątek: 9.00 - 18.00

sobota: 10.00 - 14.00

Oferty dnia
na Facebook'u

Last Miniute / First Minute / All Inclusive

Chcesz poznać aktualną ofertę?
Nie masz czasu żeby godzinami
kartkować katalog w biurze?
Odwiedź naszego Facebook'a.

Sprawdź

O nas

Biuro Podróży TOP zostało założone przez Rolfa Mathiasa Decker w czerwcu 1999 roku. Biuro posiada zezwolenie numer 0044 na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie organizowania imprez turystycznych i pośredniczenia na zlecenie klientóww zawieraniu umów o świadczenie usług turystycznych wydanego przez Wojewodę Lubuskiego w Gorzowie Wlkp.
Posiada gwarancję ubezpieczeniową Towarzystwa Ubezpieczeń Europa S.A  o numerze  GT 285/2018.

Biuro Podróży TOP jest oficjalnym przedstawicielem największych organizatorów turystyki w Europie: Thomas Cook, TUI,DER Touristik, FTI Touristik, 5 vor Flug,LMX, BigXtra, Schauinsland,Oger Tours i innych organizatorów niemieckich oraz polskich: TUI, Neckermann, Rainbow Tours, Almatur itd.
Dzięki temu oraz systemowi Amadeus, jesteśmy jednym z największych w Polsce sprzedawców oferty Last Minute.


Ściśle współpracujemy z niemieckim Biurem Podróży. Dzięki temu nasze oferty poszerzają się o mniejsze niemieckie biura, organizujące wypoczynek zagraniczny.Daje to możliwość porównania cen

i zaproponowanie klientowi ofert, które spełniają jego oczekiwania  i wymagania.
Nasi klienci to osoby, które pragną wypoczynku w egzotycznych krajach, na ciepłych piaskach, pod gorącym niebem, czy też czynnie, w górach, uprawiając sporty zimowe. Nasza oferta spełni oczekiwania również tych, którzy pragną zwiedzić najciekawsze zabytki europejskich i światowych metropolii, oraz poznać historię i kulturę.
Proponujemy wycieczki lotnicze z polskich i niemieckich portów lotniczych, hotele w każdym standardzie gwiazdkowym, z wyżywieniem lub bez wyżywienia,w zależności od potrzeb klientów. Dla osób, które wolą podróżować własnym środkiem lokomocji, proponujemy szereg ofert z katalogów z dojazdem własnym.
W ofercie posiadamy również bilety lotnicze , wynajem samochodów w każdym miejscu na świecie oraz ubezpieczenia turystyczne.

Pragniemy aby wszystkie wycieczki były dla naszych klientów niezapomnianym przeżyciem i spełnieniem marzeń, a naszą dewizą jest:

"Zadowolony klient to najlepsza i najtańsza reklama dla biura"

 

 

 

 

współpraca